Firma Bowers & Wilkins zajmująca się produkcją głośników i słuchawek, systematycznie wypuszczając na rynek nowe propozycje, będące coraz ciekawszymi i bardziej nowoczesnymi w tym zakresie, stała się protoplastą ciekawych rozwiązań w tej kwestii. Bardzo ciekawym produktem, który zagościł na rynku Hi-Fi, jest P5 Wireless, czyli bezprzewodowe słuchawki Bowers & Wilkins.

Dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth aptX, firma Bowers & Wilkins stworzyła bardzo innowacyjny produkt, jakim stały się bezprzewodowe słuchawki P5. Jest to tak naprawdę bardzo nowoczesna konstrukcja, która jest oczywiście odpowiedzią na potrzeby rynku i spełnia ich wymogi.

Słuchawki bezprzewodowe Bowers & Wilkins dają możliwość odbioru dźwięku z każdego rodzaju urządzeń, zarówno tych przenośnych, takich jak smartfony czy tablety, jak i tych stacjonarnych, czyli komputerów. Dźwięk, który jest dostarczany do ucha użytkownika, jest najlepszym i czystym.

Ciekawostką jest fakt, iż wspomniane słuchawki zawierają wbudowane dwa mikrofony, które umożliwiają zarządzanie odtwarzaniem muzyki, ale także umożliwiają odbiór połączeń telefonicznych. Słuchawki bezprzewodowe Bowers & Wilkins swoją pełną autonomię zawdzięczają wbudowanemu akumulatorowi, który pozwala na siedemnasto godzinną, nieprzerwaną pracę.

Są też sprzętem, który dzięki pięknemu wykończeniu, stanowi elegancki element wyposażenia, będący samym w sobie atrakcyjnym. Z myślą o klientach bardziej konserwatywnych, którzy niekoniecznie preferują bezprzewodowe rozwiązania, słuchawki bezprzewodowe Bowers & Wilkins wyposażone są także w klasyczną, przewodową możliwość odbioru dźwięku, stanowiąc tym samym atrakcyjny produkt dla wszystkich koneserów muzycznych.